а

11.05.2019

XVІ Всеукраїнська проща католицьких навчально-виховних закладів до ЗАРВАНИЦІ

11 травня 2019 р.Б. відбулась XVІ Всеукраїнська проща католицьких навчально-виховних закладів до ЗАРВАНИЦІ.
Учасники прощі скористались нагодою присвятити трохи часу Богу, провести цей день у гарній, молитовній,  щасливій, сонячній та родинній атмосфері, а також активно брали участь у запропонованих заходах  програми прощі.


💛День прощі розпочався із Архиєрейської  Божественної Літургії, де учні кожного із закладів мали можливість озвучити своє намірення та спільно помолитися.
💛Для дітей був організований та проведений цікавий, веселий квест "Відважні вірою та любов'ю" ученицями Зарваницького Колегіуму-інтернату для дівчат «Знамення».
💛Батьки та вчителі мали змогу взяти участь у конференціях. Конференцію для батьків проводив Владика Теодор, конференцію для вчителів проводили о. Петро Майба та Владика Теодор, де розповідали про те, що є важливим у вихованні сучасної молоді.
💛Після квесту та конференцій відбувся спільний молебень біля каплиці Юрія Побідоносця за Героїв Небесної Сотні та всіх, хто віддав життя за долю України, по завершенні якого, учні покладали квіти та запалювали свічки пам'яті.
💛Також, учасники прощі мали вільний час: змогли відвідати "Український Єрусалим", а учні потанцювати банси та поспілкуватися.

1/7

Громадська Спілка "Католицька Освіта"

вул. Хуторівка 35 б,  Львів, 79000

uace.ugcc@gmail.com

+38 093 522 03 55

Наші реквізити