а

23.05.2019

Служіння та покликання духівника: в Івано-Франківську відбувся тематичний семінар

11 травня 2019 р.Б. відбулась XVІ Всеукраїнська проща католицьких навчально-виховних закладів до ЗАРВАНИЦІ.
Учасники прощі скористались нагодою присвятити трохи часу Богу, провести цей день у гарній, молитовній,  щасливій, сонячній та родинній атмосфері, а також активно брали участь у запропонованих заходах  програми прощі.


💛День прощі розпочався із Архиєрейської  Божественної Літургії, де учні кожного із закладів мали можливість озвучити своє намірення та спільно помолитися.
💛Для дітей був організований та проведений цікавий, веселий квест "Відважні вірою та любов'ю" ученицями Зарваницького Колегіуму-інтернату для дівчат «Знамення».
💛Батьки та вчителі мали змогу взяти участь у конференціях. Конференцію для батьків проводив Владика Теодор, конференцію для вчителів проводили о. Петро Майба та Владика Теодор, де розповідали про те, що є важливим у вихованні сучасної молоді.
💛Після квесту та конференцій відбувся спільний молебень біля каплиці Юрія Побідоносця за Героїв Небесної Сотні та всіх, хто віддав життя за долю України, по завершенні якого, учні покладали квіти та запалювали свічки пам'яті.
💛Також, учасники прощі мали вільний час: змогли відвідати "Український Єрусалим", а учні потанцювати банси та поспілкуватися.

У четвер, 23 травня, відбувся семінар для духівників «Служіння та покликання духівника», провідником якого був о. Петро Майба СДБ, заступник Голови Комісії УГКЦ у справах освіти і виховання.

 

Душпастирське служіння – це не просто діяльність, яку ми покликані виконувати з молоддю, яку приймаємо у шкільних, студентських, парафіяльних осередках. Допомогти тим, кого супроводжуєш, у розпізнанні покликання – одне з найбільш важливих та складних завдань для духівників і того, хто здійснює духовний супровід довірених йому осіб. Особливо для тих, хто опікується школярами і студентами. Маємо пам’ятати, що для дітей шкільного і підліткового віку є утвердитися у власному християнському покликанні до гідного життя, якої форми би воно згодом не набрало.

 

Добрий духівник сіятиме віру й сприятиме розквіту святості. «…Все для того, щоб люди здоровими й спасенними перейшли з цього світу у Вічність. Тому зробімо все те, що можемо задля спасіння душ. Навколо вас дуже багато молодих осіб, які постійно спостерігають за вами. Використайте всі можливості, щоб своїм добрим прикладом і словами та порадами скерувати їх до любові» (Св. Іван Боско).

 

Семінар організований Комісією у справах освіти і виховання Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

 

Повідомила п. Галина Гришко

1/1

Громадська Спілка "Католицька Освіта"

вул. Хуторівка 35 б,  Львів, 79000

uace.ugcc@gmail.com

+38 093 522 03 55

Наші реквізити