а

Благодійний греко-католицький дошкільний навчальний заклад «Ангелятко»

Адреса:
м. Дрогобич, Львівська обл.

вул. Козловського, 59 
Веб-сайт: www.angeliatko.com

Благодійний греко-католицький дитячий садок «Ангелятко» – це спільнота сестер-монахинь і мирян, яких єднає спільна мета – прослава Бога через християнське й національне виховання дітей дошкільного віку, не залежно від їх соціального статусу чи конфесійної приналежності. 

Використовуючи сучасні досягнення дошкільної педагогіки і психології, ми інтегруємо принципи християнського виховання у всі види діяльності дітей. Ми спілкуємося з вихованцями на засадах партнерства, поважаючи їхню особистість, і проявляючи глибоку віру в їхні досягнення. 

Історія. Благодійний греко-католицький дошкільний навчальний заклад «Ангелятко» заснований 22 вересня 2007 р. з благословення бл. пам’яті владики Юліяна Вороновського, єпископа Самбірського-Дрогобицької Єпархії УГКЦ. Засновниками виступили релігійна громада УГКЦ у м. Дрогобичі (парафія Пресвятої Трійці) та Згромадження сестер св. Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії. Це перший і єдиний християнський дошкільний навчальний заклад у Самбірсько-Дрогобицькій єпархії.

Головною метою дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у нагляді, догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.
Дошкільний заклад має три групи загального розвитку для дітей віком 3-6 років з 10, 5 годинним режимом роботи. Групи комплектуються за віковими та родинними ознаками. Працює 8 педагогів, медсестра, бухгалтер та 5 працівників обслуговуючого персоналу.

Участь у прощах католицьких шкіл. Щороку дитсадок «Ангелятко» бере участь у щорічній прощі католицьких навчальних закладів до марійського відпустового центру.

 

Своїм відданим служінням, спільною молитвою та любов’ю прагнемо дати дітям живе свідчення віри. Віримо, що з доброго зерна, яке сіють щодня сестри й працівники дитсадка у серця маленьких «ангелят», виросте добрий плід на славу Божу й України.

1/7

Громадська Спілка "Католицька Освіта"

вул. Хуторівка 35 б,  Львів, 79000

uace.ugcc@gmail.com

+38 093 522 03 55

Наші реквізити