а

Школа-колегіум Патріарха Йосифа Сліпого

1/8

Адреса: м. Тернопіль, вул. Юності, 3

 «Християнська Родина і Рідна Українська Школа – це передумови здорового виховання прийдешніх поколінь!» – ці слова Патріарха Йосифа Сліпого стали  пріоритетними при створенні в 2011 році Тернопільського навчально-виховного комплексу  «Школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого».

Кредо школи-колегіуму: «Через терни до зірок».

Це єдиний заклад духовного спрямування в місті Тернополі, де об’єднуються зусилля держави і Церкви для реалізації спільної мети – виховання українського молодого покоління всебічно зрілими і духовно розвиненими особистостями.

Заклад є інноваційною, альтернативною навчальною установою, що розвиває духовність, сприяє гармонізації стосунків: учитель-учень, учень-батьки, учень-учень. 

Місія закладу: творення духовного середовища освітнього процесу з метою формування цілісної компетентної особистості на засадах християнських цінностей.

Основне завдання навчально-виховного процесу в школі-колегіумі полягає не стільки в тому, щоб навчити основних засад християнської віри, а в тому, щоб дитина в них повірила і прийняла до свого серця як життєву необхідність, щоб відчула потребу ними жити. Знання, закладені в контексті віри, стають мудрістю і баченням життя. Адже «освіта, яка не вчить жити успішно в сучасному світі, не має ніякої цінності» (Роберт Кейосакі).

Колектив закладу орієнтують на таку модель випускника:

  • Людини – багатогранної особистості (розвиток інтелектуальної сфери, творчих здібностей, духовного світу);

  • Громадянина (патріота, інтернаціоналіста, професіонала);

  • Сім’янина (любов до близьких, до родини, до школи);

  • Християнина (сучасне повернення до віри в Бога є не що інше, як повернення до природовідповідності. Без духовності не уявляємо  моральності, справжнього патріотизму, справжньої демократії, справжнього особистого життя).

Громадська Спілка "Католицька Освіта"

вул. Хуторівка 35 б,  Львів, 79000

uace.ugcc@gmail.com

+38 093 522 03 55

Наші реквізити