top of page
  • Фото автораПетро Майба

Любов до Бога..Один же з книжників підійшов і спитав Ісуса: «Яка перша з усіх заповідей?» Ісус відповів: «Перша – Слухай Ізраїлю! Наш Господь Бог – Господь Єдиний, і будеш любити Господа, Бога твого, всім серцем твоїм, усією душею твоєю, всією думкою твоєю й усією силою твоєю. А друга: «Будеш любити ближнього твого, як себе самого. Іншої, більшої від цих, заповіді немає». З Євангелія від Марка, 12Отримавши досвід духовної боротьби, ми пізнаємо, що такий досвід – це також одна з

граней любові. Приготувавши серце, душу, думку і силу, ми стаємо готовими відповісти Богу любов’ю на Його велику любов. Здавалося б, що це порівняно з Божою величчю? Проте, Господь чекає: Його любов делікатно і тактовно приходить у серце, відкрите для неї.

Інший вимір любові – усвідомити, що через кожну людину Бог також хоче показати свою любов до людства і цілого світу. Кожен із нас покликаний стати свого роду «каналом», через який любов Творця буде видимо виливатися назовні.

Прийнявши Божу любов і давши на неї власну відповідь, людина отримує здатність дарувати любов ближнім і сотвореному Богом світу. Це здійснюється через людські стосунки та реалізацію свого покликання – особистого і професійного. Ключем до розуміння, як досягти цього, була й назавжди залишається справжня любов-дар, виражена практичним прагненням творити добро навколо себе.

Comments


bottom of page