top of page
  • Фото автораПетро Майба

Літня школа для освітян завершилась


Літня школа для освітян - це Унів, це Святоуспенська Унівська Лавра, це пам'ять про сестру Георгію, це найкращі тренери та учасники.


Цьогорічна школа для освітян завершилася, але залишила після себе чудові спогади, нові знайомства, якісний контент нових знань.


Учасники школи мали можливість потренуватися в цікавих інтерактивних методиках разом із Наталею Древняк-Сарабун, пороздумувати над життям Жінок Нового завіту з Галиною Теслюк, зрозуміти особливість формувального оцінювання та його тісний зв'язок з компетентностями п. Мирославою Товкало, а також повправлятися на цікавих та пізнавальних тренінгах, які учасникам провели п. Ірина Матійків, п. Дмитро Якимець, п. Орися Сідляр.


Дякуємо команді ОМЦ ім. Ю. Дзеровича за організацію, Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ та о. Петру Майбі у фінансовому, моральному та духовному сприянню, о. Юрію Карвацькому за спільну молитву, п. Лілії Кузьмяк за допомогу в організації навчання у Патріаршому домі, усім тренерам та учасникам, і особлива подяка Господу і нашій заступниці на небесах с. Георгії Припутницькій!


До нових зустрічей на Літній Унівській Школі-2022!


6 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page