top of page
  • Фото автораПетро Майба

Навчальний семінар для вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу католицьких закладів освітиНавчаємо з радістю!


Протягом 08-13 серпня 2021 р. Б. у монастирі отців василіян на Ясній горі у Гошеві проходив навчальний семінар для вчителів предметів суспільно-гуманітарного циклу католицьких закладів освіти з активних методів навчання, організований Комісією УГКЦ у справах освіти і виховання, Громадською спілкою «Католицька освіта», комісією у справах освіти і виховання Івано-Франківської архієпархії УГКЦ.


Керівником семінару був д-р теології п. Збігнєв Барчінський, директор товариства катехитів і педагогів «Natan» (м. Люблін, Польща).


Усі учасники протягом усього часу могли ознайомитись з активними методами навчання, які спонукають до пошуку істини, допомагають глибше пережити особисто та спільно те, що вивчаємо, створюють дружню атмосферу взаєморозуміння та відкритість до спілкування, ділення; уможливлюють виявлення талантів та сприяють зростові особистості.


Також вчителі спробували створити власний сценарій заняття з використанням активних методів навчання.


Від Івано-Франківської Митрополії брали участь представники Чернівецької єпархії УГКЦ, католицької школи св. Василія Великого І ст., Угорницького ліцею та ліцею № 13 Івано-Франківської міської ради.


Дякуємо п. Марії Косьмій за професійний синхронний переклад та ігумену монастиря отців василіян на Ясній горі о. Мар’яну Гробельному ЧСВВ за створені умови для навчання та духовний супровід.


Джерело: Facebook.com

7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page