top of page
  • Фото автораПетро Майба

Новинки для дітей від СВІЧАДО
Бруно Ферреро


Це справді чуттєва книжка про ангелів з легкими і добрими текстами. о.Бруно знайомить читачів з різними ангелами: і з тими, яких згадано у Святому Письмі, і з тими, які супроводжують нас у повсякденному житті. Часом ангели виглядають зовсім не так, як ми собі їх уявляємо, ми не можемо побачити їх, але можемо відчути, що вони поряд.


Оповідання, біблійні історії і молитви з книжки «Ангел хоронитель» допоможуть відшукувати сліди присутності ангелів у нашому житті. А найголовніше – відкривати своє серце в довірі до Бога, який піклується про нас через своїх помічників завжди і всюди.


Рекомендуємо для сімейного читання з дітьми від 6 років.


Бруно Ферреро, Анна Пейретті


“Бог такий, як супермен?”, “А в Бога є дружина?”. Іноді батькам складно відповісти на питання дітей про віру, особливо в простий і доступний спосіб. Але авторам книжки “Вірую”, здається, вдалося зробити неможливе — пояснити дітям “Символ віри” ненудно і зрозуміло. Написали цю книжку Бруно Ферреро та італійська письменниця Анна Пейретті.


Книжка “Вірую” створена для дітей, які починають свій шлях вивчення катехитичних правд. Вона складається з 12 частин, у яких поступово пояснюється «Символ віри». Кожна з них містить діалог дитини й тата, тематичне оповідання, короткі висновки і молитву.


Видання стане в пригоді батькам, діти яких ставлять складні запитання про Бога, і катехитам, які зможуть використати цю книжку для урізноманітнення та збагачення своїх занять.


Джаред Кеннеді


Унікальна книжка-картонка для наймолодших читачів - "Ісус воскрес для мене". Тут доступно і за допомогою сучасних малюнків розказано про воскресіння Ісуса Христа і чому Він помер за нас, проте переміг смерть.


Очевидно, Ісусові складно "конкурувати" з відомими мультиплікаційними персонажами, наприклад, зі свинкою Пеппою чи Суперменом. І не треба, адже багато мультфільмів несуть добрі ідеї про загальнолюдські цінності. Проте батьки-християни хочуть познайомити своїх дітей із Найважливішою Постаттю — Ісусом Христом. І це в їхніх силах, адже саме від них залежить, які книжки і мультики оберуть їхні малі діти.


Отож книжка “Ісус воскрес для мене” може стати доброю ідеєю для сімейних читань під час Великого посту і підготовки до зустрічі з Воскреслим Ісусом. А також корисним подарунком для малечі на Великдень.


Джерело: svichado.com

30 переглядів0 коментарів

Commentaires


bottom of page