top of page
  • Фото автораПетро Майба

Покликання співпрацювати з Богом

Фундаментом християнської духовності є глибоке усвідомлення того, що Господь є всім у нашому житті. Він подарував нам життя і щодня підтримує його; ми натомість покликані співпрацювати з Ним у творенні добра: там, де Він просить і де відкриває нам шлях покликання, яким ми маємо іти. Мова про щиру єдність з Творцем і відкритість на Його плани. Саме це, згідно з дарами та здібностями людини, допомагає їй відкрити той стиль життя, який пропонує Бог, і таким чином реалізувати себе, водночас досягаючи святості.

Фундаментом духовного життя є здорова (не фальшива) покора, через яку людина, залишаючись сама собою, дає можливість Господу реалізовувати через неї й для неї Його план спасіння.


Ціль духовного життя – уподібнитись до Господа через Духа Святого, який діє там, де людина себе упокорює та робить зусилля жити праведно. Таким чином Святий Дух має все більше можливостей наповнювати людину, підсилювати її зусилля та допомагати їй щомиті зростати в єдності з Господом. Це стає помітно і в людині: вона стає наповненою плодами Святого Духа, випромінює добро, лагідність, радість. Стає більш терпеливою, люблячою та відповідальною... Стає повною Божої благодаті та поширює її завжди й всюди.


Kommentarer


bottom of page