а

Садочки

1/3

Заклад дошкільної освіти Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії (СНДМ)

м. Стрий

Традиція виховання Сестрами Служебницями містить принципи: виховання серця людини через облагороджування серця і піднесення духа; уприсутнення Особи-ідеалу; навчання любові до іншого, захист людської гідності; ведення до особистісної свободи; розвиток творчого потенціалу дитини.

1/3

Благодійний греко-католицький дошкільний навчальний заклад «Ангелятко»

м. Дрогобич

Віримо, що з доброго зерна, яке сіють щодня сестри й працівники дитсадка у серця маленьких «ангелят», виросте добрий плід на славу Божу й України.

Сестри керують навчально-виховним процесом, забезпечують втілення місії всебічного розвитку дошкільнят інтегруючи принципи християнського виховання у всі види діяльності дітей.

1/3

Заклад дошкільної освіти №135

святого Миколая

м. Львів

Садок святого Миколая є комунальним садочком м.Львова.

Садок працює за програмою особистісно-орієнтованої освіти: «Лицем до дитини» та «Крок за кроком». В садочку є важливи такі напрямки:

· Християнське виховання

· Особистісно-орієнтований підхід

· Співпраця з батьками та родинна атмосфера.

1/3

Дитячий садок ім. отця Кирила Селецького

с. Потелич Жовівський район, Львівська обл.

Головною метою організації діяльності дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, у нагляді дітей. Створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Своїм служінням, спільною молитвою та любов’ю прагнемо дати дітям свідчення віри, а від дітей вчимося духовного дитинства.

1/3

Заклад дошкільної освіти 

святої Софії

м. Львів

Велич людини і цінність її життя згідно з християнською мораллю, вимірюється кількістю добра і любові вкладених в кожну добру невелику справу. Для нас такою справою є  ДОШКІЛЛЯ СВЯТОЇ СОФІЇ.

Це - середовище розуміння і прийняття, любові та підтримки. Супроводжувати дітей на шляху до розвитку та зростання, опираючись на християнські цінності та любов до Бога та України.

Громадська Спілка "Католицька Освіта"

вул. Хуторівка 35 б,  Львів, 79000

uace.ugcc@gmail.com

+38 093 522 03 55

Наші реквізити