а Садочки | ГС Католицька Освіта

Садочки

Заклад дошкільної освіти Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії (СНДМ)

м. Стрий

Традиція виховання Сестрами Служебницями містить принципи: виховання серця людини через облагороджування серця і піднесення духа; уприсутнення Особи-ідеалу; навчання любові до іншого, захист людської гідності; ведення до особистісної свободи; розвиток творчого потенціалу дитини.

1/3

Благодійний греко-католицький дошкільний навчальний заклад «Ангелятко»

м. Дрогобич

Віримо, що з доброго зерна, яке сіють щодня сестри й працівники дитсадка у серця маленьких «ангелят», виросте добрий плід на славу Божу й України.

Сестри керують навчально-виховним процесом, забезпечують втілення місії всебічного розвитку дошкільнят інтегруючи принципи християнського виховання у всі види діяльності дітей.

1/3

Заклад дошкільної освіти №135

святого Миколая

м. Львів

Садок святого Миколая є комунальним садочком м.Львова.

Садок працює за програмою особистісно-орієнтованої освіти: «Лицем до дитини» та «Крок за кроком». В садочку є важливи такі напрямки:

· Християнське виховання

· Особистісно-орієнтований підхід

· Співпраця з батьками та родинна атмосфера.

1/3

Дитячий садок ім. отця Кирила Селецького

с. Потелич Жовівський район, Львівська обл.

Головною метою організації діяльності дошкільного закладу є забезпечення реалізації права громадян на здобуття дошкільної освіти, у нагляді дітей. Створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Своїм служінням, спільною молитвою та любов’ю прагнемо дати дітям свідчення віри, а від дітей вчимося духовного дитинства.

1/3

Заклад дошкільної освіти 

святої Софії

м. Львів

Велич людини і цінність її життя згідно з християнською мораллю, вимірюється кількістю добра і любові вкладених в кожну добру невелику справу. Для нас такою справою є  ДОШКІЛЛЯ СВЯТОЇ СОФІЇ.

Це - середовище розуміння і прийняття, любові та підтримки. Супроводжувати дітей на шляху до розвитку та зростання, опираючись на християнські цінності та любов до Бога та України.

1/3

Громадська Спілка "Католицька Освіта"

вул. Хуторівка 35 б,  Львів, 79000

uace.ugcc@gmail.com

+38 093 522 03 55

Наші реквізити