а

Католицька загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів – гімназія святого Василія Великого

1/18

Адреса: 

м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 11

Місце, де зростають щасливі діти!​

На сьогоднішній день Католицька школа-гімназія є єдиним котолицьким навчальним закладом ІІ – ІІІ ступенів для дітей та молоді в Івано-Франківській Архієпархії та області.

Наші цінності:

  • середовище для розпізнавання життєвого та професійного любов, якою тут діляться та з якою працюють;

  • дитина, її можливості, всебічний розвиток, християнське майбутнє;

  • християнське виховання та якісне навчання;

  • сприятливе християнське покликання;

  • відкритість до інших та співпраця;

  • фізичне та духовне здоров'я кожної дитини.

Місія школи-гімназії: ми є СПІЛЬНОТОЮ ОДНОДУМЦІВ, в якій працюють з ЛЮБОВІ та ПОКЛИКАННЯ. Даруючи християнське виховання, сприяємо високому рівню навчання; ставимо в центр ДИТИНУ як дарунок БОГА, її фізичний та духовний розвиток. Як католицька школа, реалізуємо місію Церкви.

Візія: зерно Христа – у кожне життя!

Історія католицької освіти в Івано-Франківську сягає другої половини ХVII століття. Розпочинаючи із діяльності колегії єзуїтів та численних недільних парафіяльних шкіл, із приходом на єпископську катедру майбутнього Митрополита Андрея (Шептицького), в тодішньому Станіславові активізувався розвиток католицької освітньої та виховної галузі. Було закладено підвалини для створення першої католицької школи в Станіславові.

У липні 1909 року Єпископська капітула передала фундаційний дім у власність монахиням. З того часу й по сьогодні сестри ЧСВВ займаються освітнім процесом в Івано – Франківську.

2002 року з благословення правлячого єпископа Івано – Франківської єпархії кир Софрона (Мудрого), рішенням  Провінційної ради сестер Чину святого Василія Великого було створено приватний навчальний заклад «Католицька школа святого Василія Великого І ступеня».

У серпні 2006 року школу було перереєстровано в загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів.

У червні 2017 року з благословення правлячого Архієпископа Кир Володимира Війтишина Католицьку школу І – ІІІ ст. було реорганізовано  у два окремих навчальних заклади: школа І ступеня, яка залишилася власністю сестер василіянок, та приватний навчально – виховний комплекс «Католицька школа ІІ – ІІІ ст. – гімназія св. Василія Великого», засновником якої  стало Івано–Франківське Архієпархіальне Управління. Освітній процес і надалі продовжують провадити сестри – монахині ЧСВВ.

Зараз в школі навчається 261 дитина. Статистика показує,  що кількість охочих здобувати освіту в  Католицькій гімназії щороку помітно зростає.

У закладі функціонують гімназійні та загальноосвітні класи.

Школа є соціально орієнтованою: ми надаємо соціальні стипендії на навчання для дітей з багатодітних сімей, сиріт, напівсиріт, дітей під опікою, дітей, чиї батьки були учасниками бойових дій на сході України.

Традиції школи. Важливою складовою освітнього процесу є збереження  та дотримання традицій школи – гімназії, а це: Свята Літургія, ранкова молитва, шкільна форма, дні здоров'я, дні родинної педагогіки, прощі, реколекції, табори, благодійні ярмарки, соціальна практика, мовні школи, дні вільної форми.

Робота  колективу загалом та кожного вчителя зокрема базується на трьох засадах: духовність, творчість та інновації.

 

Католицька школа-гімназія сьогодні – це заклад, який успішно поєднує високоякісну освіту, християнське виховання та всебічний розвиток особистості.

Громадська Спілка "Католицька Освіта"

вул. Хуторівка 35 б,  Львів, 79000

uace.ugcc@gmail.com

+38 093 522 03 55

Наші реквізити